0
greole1 23 grudnia 2018 22:02
Witam
4 grudnia 2018r ostatni dzień na włoskiej ziemi, po śniadaniu idziemy szukać przystanku autobusowego Lini 13. Wysiadamy na przystanku " Borgo Panigale Museo Ducati" za zakrętem widać budynki fabryki Ducati.
, , ,
Przy wejściu sympatyczna pani spisuje nasze dane i dostajemy identyfikatory, idziemy do sklepu, jak jesteś szczęśliwym posiadaczem motocykla Ducati dostajesz zniżkę na bilety a jak jesteś członkiem klubu "Ducati" wchodzisz za free.

Prices:
Full: € 15 per person
Free entry:
Desmo Owners Club members - please show your Membership Card for the current yearb.
Reduced: € 10 per person
Ducati Owners - please show your Ducati Card when purchasing the ticket

No niestety dla posiadaczy Kawasaki nie ma zniżki. Kupuje bilety i idziemy na piętro.
Akurat stoi zapakowany prezent dla mnie tylko nie wiem jak św Mikołaj przeciągnie to przez komin, HO HO HO.
,
Dostajemy instrukcje od pana z ochrony co możemy robić, na 3 motocyklach które stoją na wejściu możemy siadać robić zdjęcia, jak pójdziemy dalej to "do not touch anything" możemy tylko robić zdjęcia.
, , , , , #im11, , , , , , , , , , , , , , , #im26, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Jest jeszcze kilka produktów z logo "Ducati"
,,
Następny dzień rano, po śniadaniu jedziemy autobusem na lotnisko, autobus odjeżdża z pod dworca kolejowego czas przejazdu ok 25 minut. Na lotnisku jeszcze pamiątkowe zdjęcie z Lambo
,
Idziemy na security check. Robiąc zakupy w sklepach wolnocłowych można kupic sobie motocykl Ducati stał akurat Panigale za 27.000 euro,, , ,

To wszystko ale jeszcze do Boloni wrócę, 11 kilometrów dalej w Sant'Agata Bolognese jest Museo Lamborghini na nie zabrakło już czasu.
Pozdrawiam

Dodaj Komentarz

Komentarze (1)

greole1 23 grudnia 2018 22:04 Odpowiedz